Junior Sales Manager (vhodné i pro absolventy)

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost ORPA Papír a.s. – firma s dlouholetou tradicí výroby papírových dutinek s novou vizí rozvoje.

Náplň práce:
- komunikace s potenciálními a stávajícími zákazníky
- marketingová činnost / hledání nových tržních segmentů / analýza trhu / vedení obchodních jednání s klienty

Požadujeme:
- VŠ technického nebo ekonomického směru / vhodné i pro absolventy
- aktivní znalost anglického nebo německého jazyka slovem i písmem (další jazyk výhodou)
- orientaci na výsledky
- reprezentativní vystupování
- samostatnost, spolehlivost, loajálnost
- řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič
- bydliště v daném regionu podmínkou

Nabízíme:
- možnost růstu v rámci společnosti
- školení pro vykonávanou profesi
- pozice je vhodná i pro absolventy či osoby bez praxe v oboru
- odpovídající ohodnocení ve vazbě na výsledky firmy
- benefity firmy (příspěvek na stravování, k dovolené až 8 dnů placeného volna navíc, volné permanentky na masáže, sportovní aktivity)

Místo práce: Pardubický kraj / Lanškroun – 3 pracovní místa; kraj Vysočina/ Hostačov u Čáslavi – 1 pracovní místo

Termín nástupu: Po domluvě

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 26. 8. 2015. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 27. 7. 2015, 12:28

Obor
Marketing, reklama, média, Obchod a cestovní ruch
Plat
dohodou
Lokalita
Pardubický kraj