Logistik a řidič skladu kosmetického zboží v Praze

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je výhradní distributorská firma selektivní kosmetiky se zahraniční účastí se sídlem v Praze.

Náplň práce:
- příjem a výdej zboží (fyzický a dokladový, vystavení příjemky, umístění zboží ve skladu)
- výdej zboží (fyzický a dokladový, vystavení faktur a dodacího listu)
- objednávky dopravy (externí dopravce)
- rozvoz zboží
- rozvoz POS materiálů (výloh, reklamních stojanů)
- evidence příjemek
- evidence objednávek
- evidence objednávek dopravní služby (kurýrní)
- evidence dodacích listů
- evidence reklamací popř. jejich vyřízení po dohodě s vedoucím skladu, obchodním zástupcem, Brand Managerem, jednatelem
- inventura stavu zásob
- statistika prodeje a statistika skladu zásob, měsíčně ve spolupráci s vedoucím skladu s Brand Managerem a jednatelem
- vedení skladu, udržování ladu a pořádku na pracovišti

Požadujeme:
- SŠ vzdělání
- základní znalost práce na PC (Excel, Word, Outlook, internet)
- komunikační dovednosti
- příjemné vystupování
- řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:
- zodpovědnou, perspektivní a různorodou práci v dynamicky se rozvíjející firmě v Praze
- kvartální bonusy
- mladý kolektiv a příjemné pracovní prostředí
- možnost profesního růstu
- příspěvek na mobilní telefon a kosmetické benefity
- týdenní pracovní doba 40 hod., možnost průžné pracovní doby od 8.00 – 18.00

Místo práce: Praha 5

Termín nástupu: leden/únor 2015

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 17. 1. 2015. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 17. 12. 2014, 16:31

Obor
Doprava, Obchod a cestovní ruch
Plat
dohodou
Lokalita
Středočeský kraj