Manažer nákupu a prodeje zemědělských strojů

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je PEKASS a.s. - dynamicky se rozvíjející společnost s 23-letou úspěšnou historií, působící v celé CŘ – 8 středisek, především importovaný sortiment prémiových značek.

Náplň práce:
Řízení nákupu a prodeje uvnitř i vně firmy, příprava prodejních materiálů a ceníků, prodejní podpora ostatním prodejcům a partnerům. Zařazen v týmu produktových manažerů pod přímým řízením obchodního ředitele. Služební cesty po celé ČR i do zahraničí k dodavatelům.

Požadujeme:
Vzdělání VŠ/SŠ technického směru, orientace v oboru zemědělství, dobrá znalost prezentačních programů na PC, zkušenost s obchodem a prezentací strojů. Znalost Aj/ Nj slovem i písmem – dobré komunikační a vyjednávací schopnosti, ctižádost dosahovat výborných výsledků, loajalita a schopnost prosazovat zájmy společnosti.

Nabízíme:
Dobré pracovní podmínky, vybavenost PC + tel. + sl.vůz ( i pro soukr. využití), finanční hodnocení přímo závislé od výkonu a výsledku práce - nad republikovým průměrem, roční prémie a mimořádné odměny. Spolupráce se světovými výrobci v oboru. Zvyšování jazykových dovedností s podporou firmy. Zázemí stabilní firmy (cca 130 zaměst.) Po zapracování 30 tis. a výše podle schopností.

Místo práce: Středočeský kraj, Praha

Termín nástupu: dohodou

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis v českém jazyce s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz
Vytvořeno: 7. 5. 2014, 12:55

Obor
Obchod a cestovní ruch
Plat
dohodou
Lokalita
Praha

Další inzeráty s nálepkami:
prodejx 1384
nákupx 104