MECHANIK / MONTÉR MONTÁŽNÍCH CNC LINEK

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost Logos Tchéquie s.r.o., v zastoupení pro SMIAS Industrie, Francie, společnost poskytující služby v oblasti inženýringu.

Náplň práce:
Provádět na základě výkresů, instruktážního listu nebo řady vyráběných výrobků sestavení a montáž celků nebo podcelků jednoduché i složitější konstrukce.
Připravit pracovní stanoviště, provést mechanické sestavení podle plánu, seřízení a nastavení geometrie, provést instalaci rozvodů stlačeného vzduchu, realizovat testy různých mechanických celků v provozu naprázdno, konečné seřízení linky a její uvedení do provozu.

Požadujeme:
Maturita a 2 roky VOŠ nebo maturita a 5letá praxe v oboru, dynamický přístup, týmový hráč, smysl pro zodpovědnost, přesnost a smysl pro organizaci, společenský a komunikativní. Orientovat se v instruktážní příručce a umět číst ve výkresech, znalost montážních technologií a montáží strojů, znalosti strojů (seřízení, používání), umět si poradit a naučit se různé typy montáží, základní znalosti obráběcích technologií (vrtání, řezání vnitřních závitů, kontrola dílů), smysl pro techniku. Znalost angličtiny pro konverzaci s kolegy a orientaci v dokumentech nezbytná.

Nabízíme:
Práci pro evropskou zahraniční společnost www.smias-industrie.fr – projektování a realizace speciálních průmyslových zařízení. Platové podmínky jsou 30-35 000 Kč hrubého měsíčně. Další informace budou sděleny uchazeči na osobním pohovoru a budeme rádi za vzájemný dialog.

Místo práce: Žebrák

Termín nástupu: 1.7.2012

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte! Odpovědí na tento inzerát dáváte souhlas se zpracováním vašich osobních údajů společnostem JobSystems s.r.o., Logos Tchéquie s.r.o. a SMIAS Industrie.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu esvobodova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 5. 4. 2012, 16:39

Obor
Ostatní
Plat
Dohodou
Lokalita
Praha