Mistr strojní údržby

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost BOHEMILK, a. s. OPOČNO, zabývající se zpracováním mléka a výrobou mlékárenských výrobků.

Náplň práce:
- zodpovídá za provoz svěřených strojních zařízení a ostatního majetku na středisku
- řídí činnosti svěřených pracovníků
- vypracovává podklady pro vyhodnocení efektivity linek a kontrolních činností
- vede evidenci poruch a zabezpečuje jejich odstranění
- zabezpečuje příslušná školení pracovníků a kontroluje dodržování pravidel bezpečnosti práce a protipožární ochrany na svěřeném úseku
- zodpovídá za používání ochranných pomůcek u pracovníků
- zabezpečuje revize a provozuschopnost ručního nářadí
- zpracovává podklady pro objednávání náhradních dílů a spotřebního materiálu
- vede u pracovníků na středisku evidenci nářadí a spotřebního materiálu
- ve spolupráci s hlavním mechanikem připravuje plánované opravy zařízení a ostatního majetku
- ve spolupráci s příslušným mistrem výroby zabezpečuje provoz zařízení
- připravuje návrhy na opatření vedoucí ke zlepšení efektivity a činnosti středisek

Požadujeme:
- Vzdělání střední strojní
- Přirozená autorita, vůdčí a řídící schopnosti, technická zdatnost, flexibilita
- Praxe na obdobné pozici
- ŘP, uživatelsky práce na PC

Nabízíme:
- Zázemí stabilní společnosti
- Možnost profesního růstu
- Závodní stravování, životní připojištění

Místo práce: Opočno

Termín nástupu: ihned nebo dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte na adresu: BOHEMILK a.s., Podzámčí 385, 517 73 Opočno, tel: 494 678 217 nebo e-mail: egrundova@jobsystem.cz
Vytvořeno: 25. 3. 2014, 08:58

Obor
Výroba a provoz
Plat
dohodou
Lokalita
Rychnov nad Kněžnou