Mistr ve výrobě zdravotnických prostředků

Philips Medisize Corporation se zabývá zejména vývojem a výrobou jednorázových prostředků pro farmaceutický a zdravotní průmysl. V současné době vyrábíme ve výrobních závodech s tzv. čistými výrobními prostory v USA, Nizozemí, Finsku, Irsku, Švýcarsku, Německu a v České republice.

Náplň práce:
Mistr je zodpovědný za realizaci výrobních zakázek od jejich přijetí z úseku výrobního plánování přes kontrolu, evidenci a balení resp. ukončení k expedici. Dále je mistr zodpovědný za bezpečnost práce, technologickou a výrobní kázeň, organizaci výrobních směn a týmů. Je zodpovědný za přesné vykazování a kontrolu výrobních a procesních údajů v průběhu výroby, včetně eliminace ztrát a zdůvodnění odchylek a neplnění. S nárůstem výroby se předpokládá přechod na dvousměnný provoz.

Požadujeme:
Technické vzdělání, zkušenosti s prací na obdobné pozici min. 3 roky, znalost práce s PC (Word, Excel, Lotus Notes), pragmatickou a flexibilní osobnost s dobrými komunikativními a sociálními dovednostmi a osobu připravenou pracovat pod tlakem.

Nabízíme:
Náročnou práci ve zdravotnickém průmyslu, mezinárodní kontakty, možnosti dalšího vzdělávání a osobního růstu, rozvoj jazykových znalosti AJ, nástupní mzdu v rozmezí (17.000,- - 20.000,- Kč) a další finanční ohodnocení.

Místo práce: Trhové Sviny

Termín nástupu: 1.9.2012

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu esvobodova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 1. 8. 2012, 11:15

Obor
Výroba a provoz
Plat
Dohodou
Lokalita
České Budějovice

Další inzeráty s nálepkami:
mistrx 99
výrobax 637
technikax 1238