Mzdová a finanční účetní

DITHERM a.s. je dodavatelsko-inženýringová společnost působící na trhu od roku 1995 v oblasti žáruvzdorných vyzdívek a izolací pro tepelné provozy. Realizujeme projekty v řadě průmyslových segmentů (energetika a teplárenství, hutnictví a strojírenství, chemický průmysl, průmysl stavebních hmot). Bližší informace o naší společnosti naleznete na webových stránkách společnosti.

Náplň práce:
ve mzdové agendě:
- zpracování mezd pro cca 45 zaměstnanců
- rozúčtování mezd na interní střediska
- zpracování podkladů pro mzdy (diety, příplatky, srážky, výčetky hodin ze mzdy, cestovní náhrady aj.)
- přihlášky a odhlášky zaměstnanců, hlášení změn
- mzdová evidence v účetním SW
- příprava podkladů pro účetní uzávěrky, statistické přehledy
- roční zúčtování daní, ELDP

ve finančně účetní agendě:
- účetní evidence přijatých faktur
- účetní evidence skladů
- pravidelné účtování bankovních výpisů
- zpracování měsíční a roční účetní závěrky

Požadujeme:
- SŠ vzdělání
- praxi na samostatné pozici mzdové účetní min. 3 roky
- praxi v další oblasti finančního účetnictví
- uživatelská znalost MS Office (zejména Excel)
- zkušenost s příplatky ke mzdám a jejich zpracováním
- znalost Byznys VR výhodou, nikoliv podmínkou
- znalost aktuálních pracovně-právních a mzdových předpisů
- znalost podvojného účetnictví a českých účetních standardů
- znalost daňové legislativy (DPH, daň z příjmů)
- samostatnost, pečlivost a diskrétnost
- trestní bezúhonnost doloženou výpisem z rejstříku trestů
- ochotu vzdělávat se

Nabízíme:
- nástup možný ihned či dle dohody
- zázemí stabilní české společnosti
- příjemné pracovní prostředí v lokalitě Praha 4
- samostatnou pozici s možností odborného rozvoje
- týden dovolené navíc
- příspěvek na stravné
- rozvojové a vzdělávací projekty pro zaměstnance
- firemní jazykové kurzy
- mobilní telefon s limitem k soukr. hovorům

Místo práce: Praha 4

Termín nástupu: ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: ditherm@ditherm.cz.
Vytvořeno: 17. 7. 2013, 14:41

Obor
Finance
Plat
0
Lokalita
Praha

Další inzeráty s nálepkami:
mzdyx 21
financex 268