Nákupčí - Manažer / manažerka nákupu

PEGA HOIST s. r. o. - výrobce stavebních a průmyslových výtahů

Více informací o společnosti naleznete na www.pega-hoist.com.

Náplň práce:
• objednávky materiálu aj. položek dle konkrétních specifikací
• zpracovávání přijatých faktur, došlé pošty, e-mailů
• aj. administrativní úkony

Požadujeme:
• SŠ vzdělání - vhodné i pro absolventy / i bez praxe - zaučíme
• znalost MS Office - Excel, Word (základní praktické funkce)
• znalost AJ - úroveň pokročilá až výborná (emailová komunikace, občas mluvená)
• spolehlivost, flexibilitu a vysoké pracovní nasazení
• komunikativnost, odpovědnost, týmovou spolupráci
• přátelské, seriózní a odborné vystupování

Nabízíme:
• práci na HPP (doba neurčitá) v jednosměnném provozu
• 5 týdnů dovolené
• práce v zavedené a prosperující firmě
• možnost seberealizace a rozšiřování pracovních dovednost
• práce v úspěšném kolektivu
• nadprůměrné finanční ohodnocení dle schopností a zkušeností
• odměny dle osobních a firemních výsledků
• příspěvek na kvalitní, závodní stravování

Místo práce: Pardubice

Termín nástupu: dle dohody

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: hanka.kloudova@pega-hoist.com.

Pro bližší informace volejte na tel.: 466 536 348 - Hana Kloudová.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 18. 4. 2024. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno:

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
224819391
Obor
Obchod a cestovní ruch
Plat
Lokalita
Pardubice

Telefon
224819391