OBCHODNÍ MANAŽER

Software602 a.s. – posláním naší společnosti je poskytovat zákazníkům řešení pro elektronizaci dokumentů a související elektronizaci procesů. Jsme připraveni se měnit stejně dynamicky jako celý ICT průmysl - z původně výhradního dodavatele aplikací pro osobní počítače jsme firmou, která je schopná realizovat i velké integrační projekty. Vše o nás naleznete na www.602.cz.

Náplň práce:
Vyhledávání nových obchodních příležitostí, komunikace se zákazníkem (přímá i nepřímá), řešení konfliktů se zákazníkem, příprava cenových kalkulací, obchodních dokumentů (smlouvy, objednávky, evidence apod.), dohled nad technickou specifikací po obchodní stránce, sběr informací od zákazníka (zpětná vazba, informace o nasměrování vývoje produktů apod.), poskytování obchodních konzultací, spolupráce s projektovou kanceláří.

Požadujeme:
Ideálně VŠ, min. SŠ vzdělání technického, ekonomického či IT zaměření, min. 5 let praxe v obchodní pozici v oblasti prodeje SW řešení, výborná orientace v oblasti IT, znalost slovenského a anglického jazyka výhodou, vybudované vztahy a existující kontakty v sektoru komerce výhodou, výborné prezentační a komunikační dovednosti, profesionální vystupování, orientace na zákazníka.

Nabízíme:
Stabilní zázemí tradiční české softwarové firmy a práce v sympatickém, mladém a dynamickém kolektivu, 5 týdnů dovolené, práce na zajímavých projektech, výborná dostupnost z metra C Kačerov, příspěvek na stravování a na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění, firemní společenské akce, očkování proti chřipce v podzimních měsících zdarma atd.

Místo práce: Praha 4

Termín nástupu: hned nebo dle dohody

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu esvobodova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 9. 10. 2012, 10:03

Obor
Informační technologie, Obchod a cestovní ruch
Plat
Dohodou
Lokalita
Praha

Další inzeráty s nálepkami:
Prahax 180
Obchodx 2581
ITx 405
Technikax 1239