Obchodní reprezentant – produktový specialista (Mateřský program)

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je DN FORMED Brno s.r.o. Společnost DN FORMED Brno s.r.o. má již více než dvacetiletou tradici na českém trhu. Výhradně zastupuje, mimo jiné, švýcarského výrobce Medela AG, výrobce pomůcek a přístrojů v oboru mateřský program. Zajišťuje nejen distribuci, prodej a servis výrobků, ale i všechny související komplexní služby. Jedná se o aktuální předávání nejnovějších poznatků výrobce odborné veřejnosti a zákazníkům prostřednictvím seminárních přednášek a konferencí. Spolupráce se všemi významnými odbornými společnostmi z předmětného oboru i poradenství konečným uživatelům (gyn-porodnickým odd., neonat. odd., matkám, laktačním poradkyním, porodním asistentkám, lékařům atd.).

Náplň práce:
• samostatné jednání v regionu Praha, Středočeský, Ústecký, Liberecký, Královohradecký, Pardubický kraj
• prezentace pomůcek pro kojící maminky (Medela)
• prezentace přístrojů pro gynekologicko-porodnická oddělení
• komunikace se stávajícími odběrateli (porodnice, lékárny, obchodní síť)
• rozšiřování oblasti zákazníků
• prezentace a přednášky na seminářích, výstavách a kongresech

Požadujeme:
• min. SŠ vzdělání v oboru zdravotnictví – porodní asistentka, sestra novorozeneckého, gynekologického nebo dětského oddělení, laktační poradkyně
• praxe v uvedeném oboru, popř. i v obchodní činnosti
• výborné organizační a komunikační schopnosti
• samostatnost a flexibilita
• plné pracovní nasazení pro svěřenou činnost
• příjemné a reprezentativní vystupování
• znalost práce na PC: MS Office - Excel, Word, PowerPoint
• řidičský průkaz B
• základy anglického jazyka vítány
• preferujeme uchazeče z oblasti středních Čech, nejlépe Prahy

Nabízíme:
• práce na plný úvazek
• specializace v oboru
• neustále rozvíjející se perspektivní obor
• možnost seberealizace
• dobré platové ohodnocení (20.000 – 30.000 Kč)
• služební auto
• mobilní telefon
• notebook

Místo práce: Severní Čechy, Středočeský kraj

Termín nástupu: dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz
Vytvořeno: 24. 10. 2014, 21:39

Obor
Zdravotnictví, Obchod a cestovní ruch
Plat
0
Lokalita
Praha

Další inzeráty s nálepkami:
obchodx 2575
sestrax 36
prodejx 1387