Obchodní reprezentant/produktový specialista-zdravotnické prostředky - Intenzivní péče, chirurgie

Hledáme samostatného obchodního zástupce / produktového specialistu pro posílení obchodního týmu ve zdravotnickém oboru intenzivní péče a chirurgie.
U pracovníka se po zaškolení předpokládá podrobná znalost produktů a jejich prezentace u zákazníků.

Náplň práce:
- produktové poradenství a obchodní činnost
- péče o stávající zákaznickou síť a získávání nových zákazníků
- odborné školení cílových zákazníků
- rozvoj marketingových aktivit svěřené produktové řady
- aktivní účast na seminářích a kongresech
- místo práce: oblast Čechy

Požadujeme:
- SŠ nebo VŠ vzdělání, upřednostňujeme v oboru zdravotnictví nebo biomedicínské inženýrství
- praxe v obchodní činnosti, upřednostňujeme v oboru zdravotnictví
- angličtina - alespoň mírně pokročilá
- řidičský průkaz B
- znalost práce na PC: textové a tabulkové editory
- obchodní dovednosti a příjemné vystupování
- samostatnost a flexibilita
- organizační a komunikační schopnosti
- pracovní nasazení a aktivní přístup pro svěřenou činnost
- časová nezávislost
- bydliště Praha a okolí, popř. Středočeský kraj

Nabízíme:
- práce na plný úvazek
- specializace v oboru
- neustále rozvíjející se perspektivní obor
- možnost seberealizace
- dobré platové ohodnocení
- služební auto
- mobilní telefon
- notebook

Místo práce: oblast Čech, bydliště uchazeče Praha a okolí, popř. Středočeský kraj

Termín nástupu: Dle dohody – možný ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 17. 8. 2015. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 17. 7. 2015, 12:18

Obor
Obchod a cestovní ruch, Zdravotnictví
Plat
0
Lokalita
Praha