Obchodní reprezentant společnosti Vector International – hotelové vybavení

Společnost VECTOR INTERNATIONAL s.r.o. byla založena v roce 1993 s cílem podnikat v oblasti hotelového vybavení. V této komoditě dnes patříme do kategorie významných a spolehlivých dodavatelů. Důkazem toho je, že jsme výhradním zástupcem světových špičkových firem a mnoha tuzemských výrobců. Naše společnost se po dobu svého působení v oboru vždy snažila vybírat pouze nejspolehlivější a nejkvalitnější výrobky, abychom vždy maximálně uspokojili naše zákazníky. Pokud si vyberete z naší nabídky produkty nižší nebo vyšší cenové úrovně, můžete si být pokaždé jisti správnou volbou. Jelikož se požadavky každého hoteliéra různí, přidáváme do naší nabídky nové produkty a stávající se snažíme inovovat a rozšiřovat, vše dle celosvětového trendu, který pečlivě sledujeme a vyhodnocujeme.
Více informací o společnosti naleznete na stránkách www.minibar.cz

Náplň práce:
Náplň práce spočívá v každodenním vyhledávání nových zákazníků, starání se o stávající, absolvování schůzek, tvoření nabídek, fakturace.

Požadujeme:
Min. středoškolské vzdělání s maturitou, dynamickou a komunikativní osobnost, příjemné a reprezentativní vystupování, samostatnost v řešení obchodních případů, chuť učit novým věcem,
ŘP skupiny B, anglický jazyk a systém POHODA výhodou.

Nabízíme:
Zázemí silné společnosti, práci v mladém a přátelském kolektivu, zaškolení, motivační finanční ohodnocení. Pět týdnů dovolené, stravenky.

Místo práce: Praha, Hostivice

Termín nástupu: Ihned, dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Vytvořeno: 6. 12. 2013, 10:34

Obor
Obchod a cestovní ruch
Plat
0
Lokalita
Praha

Další inzeráty s nálepkami:
obchodx 2575
prodejx 1387
hotelx 43