Obchodní zástupce – pracovní a ochranné prostředky

Společnost QUATRO D Čelákovice, s.r.o., působí na českém trhu již 20 let jako importér a distributor pracovních a ochranných prostředků. Zastupuje renomované světové značky Scott Safety, Segre, Univet a další producenty prostředků na ochranu dýchacích orgánů, hlavy, zraku a sluchu.

Náplň práce:
Zaměření na akviziční činnost – vyhledávání dalších klientů v rámci ČR, péče o klienty a budování dalšího okruhu klientů.

Požadujeme:
Výrazný zájem o kariéru v obchodě v seriózní společnosti, předchozí praxi v prodeji firemním klientům (výrobní závody, servisní organizace, stavební firmy, zdravotnická zařízení, atd.), zásadní výhodou kandidáta jsou zkušenosti s prodejem podobného sortimentu a tudíž možnost oslovení sítě stávajících partnerů, výborné prodejní a vyjednávací schopnosti, aktivní, příjemnou a komunikativní osobnost, ochotu učit se novým věcem, znalost práce na PC (MS Office) a s internetem, řidičské oprávnění skupiny B.

Nabízíme:
Produktové vzdělávání, práci se špičkovými produkty renomovaných světových producentů, fixní a variabilní složka mzdy, horní hranici příjmu závislou pouze na výkonu perspektivu odborného i manažerského růstu.

Místo práce: Čelákovice

Termín nástupu: Dle dohody – leden 2012

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!!! V případě, že tak neučiníte, nemusíte být zařazeni do výběrového řízení! Děkuji

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 25. 11. 2011, 10:14

Obor
Obchod a cestovní ruch
Plat
Dohodou
Lokalita
Praha - Východ

Další inzeráty s nálepkami:
obchodx 2575