Obchodní zástupce/zástupkyně

Hledáme obchodní zástupce pro ojedinělý projekt TÍSŇOVÁ PÉČE!
MÁ DOMINANTNÍ POSTAVENÍ V ČESKÉ REPUBLICE!
Na naši činnost se můžete podívat na webových stránkách www.medares.cz.

Náplň práce:
*Práce na živnostenský list/IČ,
*nabídka Vašim stávajícím zákazníkům,
*získávání nových zákazníků,
*vyjednávání obchodních podmínek,
*uzavírání kontraktů,
*zodpovědnost za obchodní výsledky.

Požadujeme:
*Znalosti v oblasti farmacie nebo zdravotnictví,
*samostatnost a obchodní myšlení,
*orientace na výsledek,
*flexibilita a ochota cestovat,
*znalost práce na PC,
*řidičský průkaz sk. B,
*zkušenosti s přímým prodejem,
*nástup ihned.

Nabízíme:
*Sjednávání schůzek přes naše call centrum,
*sjednané prezentace pro větší skupiny potencionálních zákazníků,
*velmi dobrou podporu prodeje přes nemocniční zařízení,
*významnou tvář a garanta projektu v oblasti tísňové péče,
*příjemné pracovní prostředí a dobrý kolektiv,
*nadstandartní finanční podmínky a bonusy,
*odborné zaškolení a materiály k zaškolení zdarma.

Přečtěte si prosím pozorně následující text, abychom mohli dále pracovat s Vašimi zaslanými údaji.

Zasláním Vašeho životopisu a motivačního dopisu souhlasíte, aby společnost Promotion & Sale s.r.o., sídlem Dr. Martínka 1295, 700 30 Ostrava - Hrabůvka, (dále jen společnost), zpracovávala Vaše osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzujete tím, že jste obeznámen/a se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Plné znění a další informace o ochraně citlivých údajů naleznete na webových stránkách www.uoou.cz.
Vytvořeno: 3. 1. 2013, 11:31

Promotion & Sale s. r. o.

Dr. Martínka 1295
70030 Ostrava
725 366 136
www.promotion-sale.eu
Zdravotnictví, Obchod a cestovní ruch, Chemie, farmacie a potravinářství, Administrativa
Plat
30-50 000 Kč
Lokalita
Moravskoslezský kraj
Kontaktní osoba
Anděla Nohelová, DiS.

Telefon
725 366 136