Obchodník - mzdové ohodnocení až 80 000 Kč/měsíc

1. Dejvická spol. s r.o.

Jsme společnost specializující se na tiskové služby. Tiskneme pro více než 15000 firem z Česka, Slovenska, Rakouska i Německa.

Více informací o společnosti naleznete na www.vyrobapro.cz.

Náplň práce:
• péče o stávající klienty a akvizice nových klientů - telefonická a e-mailová komunikace
• prodej produktů společnosti
• plánování, organizace a samostatné vedení obchodních schůzek - schůzky se konají u nás ve výrobě
• pravidelný report
• plánování a realizace podpůrných marketingových kampaní v rámci prodeje

Požadujeme:
• SŠ vzdělání s maturitou
• praxi na pozici obchodní zástupce
• ochotu učit se novým věcem
• zodpovědnost, proklientský přístup, příjemné vystupování
• uživatelskou znalost MS Office, dobrou orientaci na internetu, znalost práce s PC

Výhodou:
• NJ nebo AJ slovem i písmem

Nabízíme:
• práci na HPP nebo ŽL
• pracovní dobu pondělí - pátek od 7 do 15 hod.
• práci v mladém a přátelském kolektivu
• mobilní telefon a služební notebook

Mzdové ohodnocení 40 000 - 80 000 Kč/měsíc (podle aktivity).

Místo práce: centrála Úvaly u Prahy - okres Praha-východ
• schůzky se konají u nás ve výrobě

Termín nástupu: ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: alan@1dejvicka.cz.

Pro bližší informace volejte na tel.: 603 839 848.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 19. 4. 2024. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno:

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
224819391
Obor
Obchod a cestovní ruch
Plat
40 000 - 80 000 Kč/měsíc
Lokalita
Praha - Východ

Telefon
224819391
Další inzeráty s nálepkami:
prodejx 1390
obchodx 2581