Operátor/ka-kontrolor/ka výroby

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost FOREZ s. r. o., která je předním dodavatelem automobilového průmyslu v České republice. Dodává plastové a kovové díly pro nejvýznamnější evropské systémové dodavatele výrobců automobilů. Obvykle se jedná se o náročné vzhledové díly, plastové (běžné druhy termoplastů) a kovové výlisky nebo kombinace kov/plast, dodávky pro elektrotechnický průmysl nebo pro ostatní průmysl.
Firma má cca 630 zaměstnanců, je 100% českou firmou, s moderním technologickým vybavením, část výroby - kombinace lisování kovů a plastů je pro ČR výjimečná. Webové stránky firmy zde: www.forez.cz

Náplň práce:
- Manuální, fyzicky nenáročná práce drobnějšího charakteru.
- Lisovna plastů:
Odebírání, kontrola a ukládání výlisků z automatizované výroby. Práce v čistém prostředí, vhodná i pro ženy, nejedná se o práci s těžkými břemeny, 12 hod směny, nepřetržitý provoz. Pracoviště: provozovna Sázava, provozovna Lanškroun.
- Lisovna kovů:
Odebírání, kontrola a ukládání výlisků z ruční i automatizované výroby, měření a kontrola kvality výrobků, provádění zápisů o této činnosti. 8 hod směny, třísměnný provoz.

Požadujeme:
- Výhodou je min. výuční list.
- Spolehlivost, zodpovědnost, dobrý zdravotní stav, manuální zručnost.

Nabízíme:
- Odpovídající mzdové ohodnocení, k základní mzdě příplatky za směnnost.
- Prémie za nejlepšího pracovníka směny, prémie dle plnění cílů.
- Zaměstnanecké benefity - příspěvek na obědy, odměna za plnou docházku a další.
- Pracovní poměr na dobu určitou s možností dalšího prodloužení nebo změnou na dobu neurčitou.
- Platové podmínky: Nástupní plat včetně příplatků od 14.500 Kč, odměny za plnou docházku, prémie, odměny pro nejlepší pracovníky směny.

Místo práce: Pardubický kraj, Orlickoústecko

Termín nástupu: Dohodou

Životopisy prosím zasílejte na adresu: personalni@forez.cz nebo na adresu:
FOREZ s.r.o., personální oddělení
561 22 Ostrov u Lanškrouna 2
nebo zavolejte: paní Marcela Píšová, tel.: 465 352 211, po – pá 7:00 – 15:00 hod.

Platnost inzerátu končí 22. 3. 2016. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 22. 2. 2016, 13:23

Obor
Výroba a provoz
Plat
0
Lokalita
Pardubický kraj