Poradce pro klubové členství / Obchodní manažer

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je Health & Leisure Club Park Holiday – jedinečný sportovní a relaxační komplex úrovně 3rd Place klubu, se širokou nabídkou indoor/outdoor fitness a wellness služeb, včetně raketových sportů. Svým prostředím a kvalitou poskytovaných služeb se řadí mezi nevyhledávanější sportovní areály v širokém okolí.

Náplň práce:
- Aktivní vytváření nových obchodních příležitostí (individuální a firemní klientela)
- Akvizice nových zákazníků
- Péče o stávající zákazníky
- Budování a rozvíjení obchodního vztahu se zákazníky
- Řešení složitých obchodních situací a prodloužení ročních smluv
- Podílení se na obchodní strategii klubu
- Pravidelný reporting nadřízenému

Požadujeme:
- Praxi v obchodní sféře B2B/B2C
- Min. SŠ vzdělání
- Znalost AJ (alespoň mírně pokročilá)
- Základní znalost MS Office
- Obchodního ducha a tah na branku
- Příjemné a reprezentativní vystupování
- Výborné komunikační a prezentační dovednosti
- Vyzrálou a cílevědomou osobnost + teamový hráč
- Zájem o sport (velkou výhodou)

Nabízíme:
- Práci na HPP
- Velmi dobré platové podmínky, FIX + bonusová složka
- Počítač + mobilní telefon
- Práci ve velmi atraktivním prostředí a mladém kolektivu
- Možnost kariérního růstu
- Zaměstnanecké výhody a jiné benefity

Místo práce: Praha

Termín nástupu: 1. 8. 2015

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: ondrej.rensky@parkholiday.cz

Platnost inzerátu končí 29. 7. 2015. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Vytvořeno: 29. 6. 2015, 09:14

Obor
Marketing, reklama, média, Obchod a cestovní ruch
Plat
0
Lokalita
Středočeský kraj

Další inzeráty s nálepkami:
hotelx 44
obchodx 2581
prodejx 1391
službyx 177