Pracovník do oddělení míchání a tónování barev a mořidel (lze i absolvent)

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je ICLA IMPORT CZ, spol. s r.o., obchodní firma (dovoz a prodej nátěrových hmot pro nábytkářský průmysl) – stabilizovaná firma na českém trhu (již od roku 1993).

Náplň práce:
Míchání barevných odstínů dle vytištěných receptur, kontrola odstínu se vzorkovnicí, kontrolní nástřiky barevných odstínů, jejich tónování podle dodaného vzorku. Míchání barevných odstínů mořidel, zejména tónování podle dodaného vzorku, kontrolní nástřiky mořidel a jejich následné přelakování. Stříkání vzorků pro odběratele.

Požadujeme:
SŠ vzdělání nejlépe technického směru, pečlivost, cit pro barevné odstíny, systematičnost a samostatnost, ochota učit se nové věci, absolventa zaškolíme.

Nabízíme:
Týmové zázemí prosperující firmy, která působí na českém trhu od roku 1993, práce na HPP, profesionální zaškolení, nástupní plat 20 000,- Kč, dle schopností rychlý platový růst, pracoviště na Praze 9, pevná pracovní doba PO-PÁ: 8 – 16,30 hod.

Místo práce: Praha 9

Termín nástupu: Ihned nebo dle domluvy

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu esvobodova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 3. 7. 2012, 12:56

Obor
Ostatní
Plat
Dohodou
Lokalita
Praha

Další inzeráty s nálepkami:
technikax 1239