Pracovník importního oddělení – manažer dovozu s AJ

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost Tommi CZ s.r.o., úspěšná česká firma s 25 letou tradicí v oboru Pet Food a chovatelských potřeb.

Náplň práce:
- koordinace a zabezpečení zahraničních objednávek
- komunikace s dodavateli a našimi výrobními závody v Evropě v Asii
- administrativní činnost v obchodním oddělení
- kontrolní činnost

Požadujeme:
- dynamickou osobnost se znalostí angličtiny slovem i písmem, další jazyk výhodou
- komunikační schopnosti
- zasílejte prosím životopisy v českém a anglickém jazyce
- preferujeme uchazeče s bydlištěm v okrese Písek

Nabízíme:
- zajímavou práci v jednom z nejrychleji se rozvíjejících oborů
- příjemné pracovní prostředí
- přátelské zacházení ryze české firmy

Místo práce: Písek

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis v českém a anglickém jazyce s názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz nebo adresu Tommi CZ s.r.o., Za Nádražím 2569, 397 01 Písek

Pro více informací tel. 382 21 17 21, 777 77 32 79 pí. Kunclová

Platnost inzerátu končí 12. 1. 2015. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 12. 12. 2014, 13:59

Obor
Administrativa, Doprava, Obchod a cestovní ruch
Plat
dohodou
Lokalita
Písek