Pracovník IT – podpora medicínského SW

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost zabývající se systémovou podporou informačního medicínského SW pro ambulantní lékaře a zdravotnická zařízení; zajišťující prodej, instalaci, podporu a služby s tím spojené; stavbou a údržbou infrastruktury pro ordinace a zdravotnická zařízení.

Náplň práce:
Po zaškolení prodej, podpora zákazníků a instalace medicínského softwaru. Obecně podpora počítačových řešení, návrhy řešení pro ambulance a zdravotnická zařízení. Vedení zakázek.

Požadujeme:
Minimálně SŠ vzdělání (vztah k informačním technologiím výhodou). Zájem o osobní rozvoj. Samostatnost, schopnost analýzy problému, bezúhonnost. Pasivní znalost anglického jazyka (porozumění psaného textu). Smysl pro práci v sektoru služeb. Nekuřák, ŘP sk. B.

Nabízíme:
Práci v malém kolektivu zavedené IT firmy s 14letou tradicí. Osobní přístup. Veškeré pracovní prostředky nutné pro výkon práce. Nástupní mzda dle praxe, výkonnostní odměny a další benefity v nefinanční oblasti.

Místo práce: Ostrava

Termín nástupu: ihned, dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!!! V případě, že tak neučiníte, nemusíte být zařazeni do výběrového řízení! Děkuji

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 2. 9. 2011, 12:35

JOBSYSTEM s.r.o.

Solovská 106/42
18000 Praha 8
224 814 391
www.jobsystem.cz
Více info:
Doporučte tuto práci
Chci více info o této pozici
Obor
Informační technologie  
Plat
Dohodou  
Lokalita
Ostrava  
Pracovní poměr
Práce na HPP  
Kontaktní osoba
Eva Grundová  
e-mail
 
Telefon
224 814 391  
Šup s tím na FaceBook
Další inzeráty s nálepkami:
ITx 399
 

© 2009 empleo.cz O nás