Pracovník referátu mezilaboratorního porovnávání zkoušek (MPZ)

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je Český metrologický institut - práce v úspěšné společnosti, zaměřené na vědu, výzkum a poskytování špičkových služeb v oblasti metrologie. Více na www.cmi.cz.

Náplň práce:
Organizace a řízení průběhu MPZ, vyhodnocování výsledků měření účastnických kalibračních laboratoří, komunikace s účastnickými laboratořemi a odbornými pracovníky ČMI, matematické vyhodnocování výsledků měření a jejich zpracování ve formě zprávy o porovnání. Předmětem činnosti pracovníka referátu MPZ jsou zejména dvoustranná porovnání.

Zásadní prvky pracovní náplně pracovníka referátu MPZ:
- zpracovává a podílí se na zpracování interních řídících dokumentů ČMI a na připomínkovém řízení k jejich návrhům
- poskytuje odborné konzultace a informace z oblasti metrologie
- zabezpečuje úkoly ve stanovené oblasti informačního systému ČMI
- zvyšuje svoji odbornou kvalifikaci podle plánu osobního rozvoje
- zajišťuje interní i externí korespondenci
- zabezpečuje přípravu, organizaci a provádí vyhodnocení mezilaboratorního porovnávání zkoušek ve formě souhrnných zpráv, osvědčení a dokumentů o účasti
- zabezpečuje organizaci a provádí vyhodnocení dvoustranných mezilaboratorních porovnávání zkoušek, zpracovává zprávy o těchto porovnáních, připravuje osvědčení a dokumenty o účasti
- připravuje smlouvy mezi ČMI a účastníky mezilaboratorních porovnávání včetně podkladů pro fakturaci příslušných nákladů
- poskytuje odborné konzultace, informace a materiály k problematice mezilaboratorního porovnávání zkoušek
- zajišťuje činnost systému jakosti referátu mezilaboratorních porovnávání zkoušek
- zpracovává podklady a materiály sloužící k prezentaci a propagaci činnosti ČMI v mezinárodním a národním měřítku

Požadujeme:
- vysokoškolské vzdělání přírodovědného nebo technického směru (se zaměřením na matematiku a fyziku)
- velmi dobrá znalost anglického jazyka slovem i písmem; znalost dalšího světového jazyka výhodou
- velmi dobré komunikační schopnosti
- uživatelská znalost PC

Nabízíme:
- odpovídající mzdové ohodnocení
- pružnou pracovní dobu
- zaměstnanecké výhody
- stálé místo výkonu práce Brno – Lesná
- pracovní smlouva na dobu určitou (náhrada za mateřskou dovolenou)

Místo práce: Okružní 31, Brno

Termín nástupu: červen 2013, příp. dohodou později

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz
Vytvořeno: 10. 4. 2013, 09:28

Obor
Věda a výzkum
Plat
Dohodou
Lokalita
Brno