Pracovník zákaznického servisu při hromadném zpracování dat

MÚZO Praha s.r.o. poskytuje komplexní služby především v oblasti zpracování účetnictví a účetního výkaznictví organizačních složek státu, příspěvkových organizací i veřejných vysokých škol, politických stran, občanských sdružení i jiných nevýdělečných organizací. Společnost se zaměřuje na dvě základní oblasti: 1) vývoj systémů především ekonomického charakteru, 2) dodavatelské zpracování účetnictví a účetního výkaznictví.

Náplň práce:
Nabízíme Vám pracovní pozici, která spojuje hromadné zpracování dat a zákaznický servis. Budete v interakci se zákazníky a zároveň plnit zodpovědnou administrativní práci s důrazem na pečlivost a vytrvalost. Jedná se především o:
- dozor a zákaznický servis při zpracování účetních výkazů organizací státního sektoru, kontroly a evidence jejich předávání do Státní pokladny,
- přijímání a následné zpracování klientských požadavků,
- práce s různými typy SW pro zpracování výkazů,
- spolupráce s odděleními napříč společností,
- kontrola správnosti údajů,
- aktivní komunikace se zákazníky,
- administrativní úkoly – evidence zpracovávaných a předávaných výkazů.

Požadujeme:
- min. SŠ vzdělání, nejlépe ekonomického směru,
- základní orientace v účetnictví případně výkaznictví státních, krajských a obecních organizací výhodou,
- komunikativní a energická osobnost,
- velká pečlivost a dostatečná míra samostatné práce,
- vstřícný a asertivní přístup k zákazníkům i spolupracovníkům,
- profesní stabilita.

Nabízíme:
- zázemí zavedené firmy,
- odpovídající finanční ohodnocení,
- zaměstnanecké výhody (stravenky, pružná pracovní doba, prodloužená dovolená atd.),
- příjemné pracovní prostředí v centru Prahy,
- přátelský kolektiv,
- možnost dalšího vzdělávání.

Místo práce: Praha

Termín nástupu: dle možností zájemce, nejlépe ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 26. 8. 2013, 12:40

Obor
Informační technologie, Auto-Moto
Plat
dohodou
Lokalita
Praha