PRODEJCE - SPECIALISTA SKLADOVÁNÍ

Výsledkem Vaší práce bude:
- bezproblémový chod skladu a prodejny
- naprostá spokojenost obchodních zástupců a zákazníků

Vaším úkolem bude:
- příjem zboží na sklad a výdej zboží ze skladu
- včasná příprava zboží pro obchodníky, která bude Vaší prioritou
- telefonování a osobní kontakt s našimi obchodníky i se zákazníky, řešení případných reklamací bez narušení dobrých vztahů
- práce v IS Pohoda (objednávky, fakturace…)
- dle potřeby výjezd do terénu k zákazníkům nebo jako pomoc obchodním zástupcům

Vaše vzdělání ani zkušenosti nejsou rozhodující, důležité jsou Vaše schopnosti. Spolehlivost a bezchybnost Vaší práce ovlivní i Váš příjem.

Výhodou pro Vás je, pokud:
- ovládáte cizí jazyk (AJ), není však nutností

Rozhodně Vám nesmí chybět:
- chuť komunikovat s lidmi osobně či telefonicky a ochota spolupracovat
- schopnost zvládat stresové situace
- uživatelská znalost práce na PC
- fyzická zdatnost, protože často manipulujeme i s břemeny nad 18 kg
- řidičské schopnosti (ŘP sk. B). Pokud v tuto chvíli nemáte, nevadí, při nástupu na naše pracoviště budeme vyžadovat jeho zřízení

Za dobře odvedenou práci nabízíme:
- po zkušební lhůtě a ke spokojenosti nás i Vás HPP
- mzdu, která se skládá z fixního základu (18 000 Kč čistého) a pohyblivé složky mzdy dle dosažených výsledků
- po zapracování a při dobrých výsledcích kariérní postup na zástupce vedoucího skladu
- jestliže budete mít chuť a výsledky, dostanete šanci se více věnovat obchodním činnostem
- rodinné zázemí, které se odráží v přátelském kolektivu

Jsme česká rodinná firma s více jak dvacetiletou tradicí. Provozujeme velkoobchod s bižuterií a vlasovými doplňky, která pro své klienty poskytuje vzorný servis od nákupu zboží až po vyřízení reklamace.

Vaše cesta do práce bude směřovat do Vážan nad Litavou (4 km od Slavkova u Brna).

Dočetli jste až sem? V tom případě nám pošlete životopis na: nabor@bonobijou.cz
Vytvořeno: 26. 7. 2016, 08:39

Bono Bijou, spol. s r. o.

Šmahova
62700 Brno
777724207
Obor
Obchod a cestovní ruch
Plat
18000 čistého základ + prémie
Lokalita
Brno - venkov
Kontaktní osoba
Radek Fiala

Telefon
777724207