Prodejní konzultant – vhodné i pro absolventy

Společnost Setos spol. s. r.o. působí na trhu již od roku 1992. Jsme lídrem v oblasti telekomunikační a digitální fototechniky. Na trhu působíme především na poli distribuce – velkoobchodu, ale současně provozujeme SPACE - jednu z největších sítí specializovaných prodejen telekomunikační a fototechniky na území České republiky.
Setos spol s r.o. je autorizovaným distributorem mobilních telefonů značek Nokia, Sony, Samsung, LG, Alcatel a dále fotoaparátů Nikon, Olympus, Fuji. V oblasti výpočetní techniky jsme autorizovaným resselerem značky Apple.

Náplň práce:
Pro naši prodejnu mobilních telefonů v Chomutově (OC Chomutovka) hledáme prodejní konzultanty. Náplní práce je přímý kontakt se zákazníkem, prodej zboží, příjem reklamací, hlídání skladové zásoby na prodejně.

Požadujeme:
- SŠ
- příjemné vystupování, komunikativnost, zodpovědnost, trestní bezúhonnost
- samostatnost, flexibilita
- komunikativní znalost AJ výhodou
- znalost práce na PC
- ochota vzdělávat se
- vhodné i pro absolventy

Nabízíme:
- zaměstnání na prestižní prodejně
- zázemí stabilní české společnosti
- práci v mladém kolektivu
- firemní benefity

Místo práce: Chomutov

Termín nástupu: dohodou

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: fort@setos.cz

Vytvořeno: 11. 2. 2014, 10:18

Telekomunikace, Obchod a cestovní ruch, Informační technologie
Plat
0
Lokalita
Ústecký kraj