Programátor odboru ICT

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je Fakultní nemocnice Královské Vinohrady.

Náplň práce:
- tvorba a údržba webových a databázových aplikací pro interní použití
- úprava intranetu FNKV

Požadujeme:
- VŠ nebo SŠ (IT zaměření nebo příbuzný obor) - vhodné pro absolventy
- znalost prostředí relačních databází (Firebird, MS SQL)
- znalost programovacích jazyků Delphi, SQL, HTML/XHTML, CSS, PHP
- znalost C++,C#, Java, .NET výhodou
- základní orientace v problematice datových sítí a Active Directory
- komunikační schopnosti, spolehlivost, odolnost vůči stresu
- schopnost pracovat v týmu

Nabízíme:
Příjemné pracovní prostředí, výhodné platové podmínky, zázemí stabilní nemocnice v centru Prahy, pro mimopražské uchazeče možnost přechodného ubytování, zaměstnanecké benefity.

Místo práce: Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, Praha

Termín nástupu: Dle dohody

Přihlášky se strukturovaným životopisem zasílejte na adresu:
Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, Bc. Zdeněk Pastyřík, MBA, Vedoucí personálního odboru, Šrobárova 50, 100 34 Praha 10 nebo použijte e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz a do předmětu e-mailu prosím uveďte přesný název pozice, o kterou se ucházíte.

Zasláním životopisu udělujete FNKV, Šrobárova 50, Praha 10, IČO: 00064173 souhlas se zpracováním a uchováním Vašich osobních údajů ve smyslu § 5, odst. 2 a 5 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů na dobu neurčitou resp. do odvolání. Současně potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.

Platnost inzerátu končí 24. 7. 2016. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 24. 6. 2016, 09:30

Obor
Informační technologie
Plat
0
Lokalita
Praha

Další inzeráty s nálepkami:
ICTx 17
Javax 30
SQLx 11
CSSx 2
PHPx 23