Programátor

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost Mikenopa a.s.. Dravá, dynamicky rostoucí technologická společnost – dodavatel technologií a služeb pro hotely v Evropě.

Náplň práce:
Programátor v oddělení Research & Development společnosti.

Požadujeme:
Nutné požadavky:
• Výborná znalost PHP s citem pro OOP programování
• Zkušenost se šablonováním pomocí Smarty knihovny
• Dobrá znalost HTML a javascriptu
• Znalost jazyka SQL (MySQL) na základní úrovni
• Základní znalost linuxu včetně ovládání pomocí příkazové řádky
• Orientace v běžně používaném síťovém modelu (ISO/OSI)
• Schopnost učit se novým věcem
• SŠ, VŠ
Výhodou:
• Znalost dalších programovacích jazyků (zejména Perl, C/C++, bash, ale i dalších)
• Zkušenosti s protokoly RADIUS, XMLRPC, zkušenost s konfigurací Apache
• Znalost knihoven jQuery, dibi, Smarty

Nabízíme:
Práce na unikátních technologiích v dynamicky se rozvíjející mezinárodní firmě. Práce na HPP, DPP, ŽL – dle dohody. Mzda: 35 000 – 45 000 Kč.

Místo práce: Praha

Termín nástupu: ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 27. 8. 2013, 12:32

Obor
Informační technologie
Plat
dohodou
Lokalita
Praha

Další inzeráty s nálepkami:
ITx 405