Projektový manažer projektů Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (OPPIK)

VŠB–TUO dovršila v roce 2015 jako pokračovatelka montánního učiliště, báňské akademie a Vysoké školy báňské v Příbrami 166 let své existence. Vědecká a výzkumná činnost je po výuce a vzdělávání druhou hlavní činností univerzity a má klíčový význam z hlediska úspěšného průběhu restrukturalizace Moravskoslezského kraje. VŠB-TUO patří mezi špičkové technické univerzity v rámci ČR, jejichž vědecko-výzkumný a vývojový potenciál rozvíjí a vytváří důležitou součást inovačních aktivit Moravskoslezského kraje a České republiky.
Více informací naleznete na stránkách www.vsb.cz.

Náplň práce:
- vyhledávání příležitostí pro přípravu projektů do OPPIK,
- příprava projektových žádostí OPPIK, včetně přípravy studií proveditelnosti, business plánů apod.
- spolupráce a koordinace s dalšími experty na přípravě projektových záměrů a projektových žádostí,
- komunikace s řídícím orgánem a dalšími subjekty ohledně pravidel a postupů souvisejících s přípravou a realizací projektů v OPPIK.

Požadujeme:
- NAPROSTOU PODMÍNKOU JE ZKUŠENOST s přípravou a administrací projektů financovaných z Operačního programu Podnikání a inovace (OPPI),
- výborná znalost dotačních podmínek EU týkajících se podpory podniků,
- dovednost zpracovat projektové žádosti, studie proveditelnosti, případně CBA,
- časová flexibilita, schopnost tvůrčího myšlení, organizační a komunikační schopnosti, proaktivní přístup, bezúhonnost.

Nabízíme:
Možnost zapojit se do realizace zajímavých projektů v oblasti rozvoje a podnikání ve vazbě na vysoké školství, motivační finanční ohodnocení v souladu s parametry projektu.

Místo práce: Ostrava

Termín nástupu: dohodou

Přihlášky k výběrovému řízení doložené životopisem, zaměřeným na odbornou praxi, příp. referencemi o předchozím odborném působení zašlete do 23. 1. 2015 na adresu: VŠB-TUO, CPI, 17. listopadu 15/2172, 708 33 Ostrava-Poruba nebo na email: lucie.bestova@vsb.cz. Na obálce (či v předmětu emailové zprávy) uveďte „Výběrové řízení – Projektový manažer OPPIK“.

Dovolujeme si Vás upozornit, že osloveni budou jen uchazeči pozvaní k pohovoru.

Platnost inzerátu končí 9. 2. 2015. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 9. 1. 2015, 12:23

Obor
Management, Ostatní
Plat
dohodou
Lokalita
Ostrava