Provozní technik

Zahradnické centrum Florcenter Olomouc

Naše prodejna je zaměřena na maloobchodní a velkoobchodní prodej rostlin a zahradnického zboží. Cílem je poskytovat zákazníkům široký sortiment a služby. Zaměstnancům nabízíme férový a osobní přístup tak, aby je práce bavila a přinášela radost.

Více informací o společnosti naleznete na www.florcenter.cz.

Náplň práce:
• pomoc při zajištění materiálu a služeb pro údržbu skleníků a budov
• řízení kolektivu 5-ti údržbářů - zadávání a kontrola vykonané práce
• zajištění agendy hlášení pro statistický úřad, vyprodukovaných odpadů, odběry vod, spotřeby paliv, pravidelné revize, BOZP+PO apod.
• zajištění kontroly chodu kotelny a automatiky řízení klimatu skleníků

Požadujeme:
• řidičský průkaz sk. B
• spolehlivost, samostatnost a zodpovědnost
• schopnost organizace práce
• znalost prací v údržbě - vodo-instalo, zámečnické práce, elektroúdržba, automatika…
• elektro zkušenosti, případně osvědčení dle NV 194/2022 Sb. (dříve vyhl. 50/78 Sb.)

Výhodou:
• práce s vysokozdvižným vozíkem

Nabízíme:
• práci na HPP - jednosměnný provoz / 8 hodin
• zajímavá pestrá tvůrčí práce
• dlouhodobou spolupráci v zázemí stabilní firmy
• férové pracovní podmínky
• firemní benefity
• možnost profesního růstu
• motivující finanční ohodnocení

Místo práce: Olomouc

Termín nástupu: ihned / dle dohody

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: jiri.komzak@florcenter.cz

Pro bližší informace volejte na tel.: 774 444 550 - Ing. Jiří Komzák.

Platnost inzerátu končí 27. 4. 2024. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno:

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
224819391
Obor
Výroba a provoz, Průmysl
Plat
Lokalita
Olomouc

Telefon
224819391
Další inzeráty s nálepkami:
technikx 716
provozx 346
servisx 353