Ředitelka/ředitel příspěvkové organizace Mateřská škola KAMARÁD Jesenice u Prahy

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je Obec Jesenice, zřizovatel příspěvkové organizace Mateřská škola KAMARÁD, Vestecká 1300, 252 42 Jesenice.
Další informace na www.oujesenice.cz, tel: 241 021 710.

Náplň práce:
Výkon činností ředitele školy dané zákonem č. 561/2004 Sb. (Školský zákon)
a podle zákona 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů v platném znění.

Požadujeme:
Znalost školské problematiky a předpisů, organizační a řídící schopnosti, dobrý zdravotní stav.

Nabízíme:
Odpovídající platové ohodnocení, odměny podle výkonu.

Místo práce: Vestecká 1300, Jesenice

Termín nástupu: dohodou

Přihlášky se všemi náležitostmi a doklady doručte do pátku 16. srpna 2013 do 12:00 hodin písemně na adresu: Obec Jesenice, Budějovická 303, 252 42 Jesenice, popřípadě osobně do podatelny Obecního úřadu Jesenice.
Vytvořeno: 31. 7. 2013, 12:12

Obor
Výchova a vzdělávání, Management
Plat
0
Lokalita
Praha - Západ