Referent(ka) skladu a logistiky (vhodné i jako studentská brigáda a pro absolventy SŠ)

Společnost AirTechnology působí na evropském trhu od roku 1993. Je dodavatelem komplexních řešení pro oblast techniky prostředí a automatizace budov, stejně jako pro oblast návrhu a konstrukce speciálních laboratorních a výrobních malosériových zařízení.

Náplň práce:
Referent skladu a logistiky je zodpovědný za evidenci skladových položek a toku materiálu. V systému SAP kontroluje úplnost a správnost údajů o zboží a zadává informace o příjmu a výdeji materiálu ve vztahu ke konkrétním zakázkám. Referent bude v rámci pracovního úvazku zaškolen na systém SAP a bude zařazen jako asistent manažera výroby a hlavního skladníka. V rámci dohodnutých termínových milníků bude zodpovědný za kontrolu a doplnění údajů v databázi skladového hospodářství. Pracovní pozice bude primárně krátkodobá, s možností trvalého pracovního úvazku na jiné související pozici po skončení této práce a při velmi dobrých výsledcích.

Požadujeme:
Požadujeme solidní orientaci v technice – nejlépe student nebo absolvent strojního oboru; příp. praxe z montáží, výroby apod. Požadujeme pokročilou znalost práce na PC. Požadujeme vysokou míru zodpovědnosti, tah na branku a pozitivní přístup. Požadujeme samostatnost a schopnost identifikovat a reportovat problémy. Požadujeme buď zkušenost s prací v ERP systémech nebo systémech projektového řízení nebo databázových systémech. Výhodou je znalost anglického nebo německého jazyka.

Nabízíme:
Zaškolení na systém SAP, získání zkušeností, možnost podílet se na zajímavých výrobních projektech, získání doporučení a reference pro další kariéru. Nabízíme možnost vyššího výdělku při dobrém pracovním nasazení a výsledcích. Smlouva na dobu určitou (léto 2012).

Místo práce: Hodonín

Termín nástupu: Červen nebo červenec 2012

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu esvobodova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 8. 6. 2012, 13:47

Obor
Doprava
Plat
Dohodou
Lokalita
Hodoní­n
Pracovní poměr
Brigáda