Referent nákupu s AJ

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost Okula Nýrsko a.s. – stabilní český podnik s dlouholetou tradicí zpracování plastických hmot, výroby vstřikovacích nástrojů a povrchových úprav.

Náplň práce:
Nákup v rámci podniku a zajištění materiálu.
- vystavení a evidenci objednávek
- vedení reklamačních řízení u vad materiálu
- sledování spotřeby materiálu
- zajištění převzetí materiálu
- hodnocení dodavatelů materiálu
- výběrová řízení dodavatelů materiálu
- koordinaci dodávek materiálu ve spolupráci s referenty prodeje
- koordinaci dodávek materiálu v návaznosti na plány výroby
- sledování stavu zásob a dodržování limitu zásob
- sledování a dodržování obrátkovosti zásob
- včasné a správné vypracování dokladů dle platné legislativy
- včasné a správné pořizování dat do systému IS MOVEX
- spolupráci na poptávkovém řízení
- informovanost žadatelům v případě problémů

Požadujeme:
- SŠ vzdělání obchodního směru výhodou
- praxe v automotiv výhodou
- AJ slovem i písmem
- práce na PC
- řidičský průkaz skupina B
- aktivní přístup k plnění svěřených úkolů
- silná, komunikativní osobnost

Nabízíme:
- perspektivní zaměstnání na HPP v dynamicky se rozvíjející české firmě
- 5 týdnů dovolené
- odměna za využití fondu pracovní doby 600,-Kč/měsíc
- příspěvek na stravování
- mimořádné roční prémie
- odpovídající platové ohodnocení
- možnost dalšího vzdělávání - jazykové kurzy, odborné kurzy
- možnost profesního růstu na pozici vedoucího nákupu

Místo práce: Nýrsko

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: josef.motlik@okula.cz

Platnost inzerátu končí 18. 4. 2015. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 18. 3. 2015, 10:13

Obor
Administrativa, Obchod a cestovní ruch
Plat
dohodou
Lokalita
Klatovy