Samostatný kontrolor výroby

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je ALTECH, spol. s r.o., výrobce plošin pro překonávání schodišťových bariér imobilními osobami.
Více informací o společnosti naleznete na stránkách www.altech-uh.cz

Náplň práce:
• práce na zákaznických projektech
• návrh a tvorba konstrukční dokumentace dle potřeb a specifikací zákazníka
• konstrukce ve 2D a 3D prostředí
• práce na vývoji nových produktů
• příležitostné služební cesty po celé ČR

Požadujeme:
• SŠ/VŠ technického směru
• Samostatnost, pečlivost, spolehlivost, důslednost
• Časová flexibilita
• Minimálně 5 let praxe na podobné pozici
• Schopnost čtení výkresů

Nabízíme:
• zajímavou práci na hlavní pracovní poměr s prostorem pro vlastní realizaci
• odpovídající plat
• zázemí stabilní společnosti

Místo práce: Uherské Hradiště

Termín nástupu: dohodou

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte na adresu: ALTECH, spol. s r.o., Průmyslová 1146, 686 01 Uherské Hradiště, nebo e-mailem na: egrundova@jobsystem.cz

Kontaktní osoba pí. Janíčková, tel. 572 420 519

Vytvořeno: 12. 2. 2014, 13:03

Obor
Výroba a provoz, Průmysl, Kvalita a kontrola jakosti (QA)
Plat
0
Lokalita
Zlínský kraj