SAP operátor/ka

Popis nabízené pracovní pozice:

JUSDA Europe, dříve Global Logistics Solutions, vznikla v roce 2001 jako společnost zajišťující skladové a logistické služby pro skupinu Foxconn. V roce 2016 se stala součástí globální organizace JUSDA s cílem poskytovat komplexní logistické služby a integrovaná supply chain řešení zákazníkům v EMEA regionu, následně změnila své jméno na JUSDA Europe. Naše expertní týmy zajišťují pro zákazníky přepravy a skladování, navrhují logistická řešení na míru, pracují na nastavení procesů a systémů v našich skladech, řídí projekty, dohlíží na náklady a budoucí investice. Zaměřujeme se také na získávání nových zákazníků, propagaci společnosti a poskytování skvělého zákaznického servisu. Společnost sídlí v Pardubicích a Kutné Hoře.
Náplň práce
inventarizace
zásobování výrobních linek materiálem
výdej materiálu
práce na PC,se SAPem
Zkušenosti a praxe
SŠ vzdělání (nejlépe logistické)
AJ výhodou
praxe v logistice, s VZV a SAPem výhodou
kreativita, adaptabilita, týmovost, komunikativnost

Nabízíme
5 týdnů dovolené
profesní a kariérní růst
závodní stravování
možnost dalšího vzdělávání (např. kurzy anglického jazyka, kurzy práce na PC, další odborné vzdělávání)
příspěvek na penzijní připojištění
firemní akce
mobilní tarify za snížené ceny
slevy u vybraných obchodníků
Foxconn Fitness, Multispo

Požadavky:
Práce s PC - SAP výhodou, Řidičský průkaz - řízení motorových vozíků VZV - VZV výhodou, Angličtina (aktivní) - výhodou

Požadované vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)

Volných míst: 5

Nástup od: 1. červenec 2017.
Vytvořeno: 13. 7. 2017, 08:29

Jusda Europe s.r.o.

Holandská 36
530 02 Pardubice - Drozdice
+420 466 057 599
Výroba a provoz, Obchod a cestovní ruch, Doprava, Administrativa
Plat
18 350 Kč
Lokalita
Pardubice

Kontaktní osoba
Pavla Brychová