Senior IT konzultant

Cheops je IT firma s 20ti letou historií a stovkami spokojených zákazníků. Klientům poskytujeme služby IT konzultantů, správců počítačových sítí, projektové i obchodních konzultace. Zaměřujeme se na technologie Microsoft a Kerio. Jsme nejlepší partner Kerio v ČR za rok 2011 a 2010.
Více o firmě se dozvíte na www.spravci.IT.

Náplň práce:
Poskytování konzultací souvisejících s rozvojem IT infrastruktury u klientů.
Odpovědnost za návrh architektury HW a SW řešení.
Odpovědnost za bezchybné instalace a konfigurace spravovaných technologií.
Provádění prací správce počítačové sítě pro VIP zákazníky.
Odpovědnost za dodržování termínů.
Výjezdy na on-site servis i zásahy vzdáleným přístupem.
Poskytování hot-line podpory pro VIP klienty.
Jednání se zahraničním IT managementem našich klientů.
Vedení pohovorů při výběru nových kolegů na technické oddělení.
Řízení menšího týmu podřízených správců IT (po zapracování).

Požadujeme:
VŠ nebo středoškolské vzdělání zakončené maturitou.
Dobré komunikační dovednosti, schopnost prodat svoje znalosti.
Praxi s poskytováním IT outsourcingu.
Spolehlivost, samostatnost, ochotu nést zodpovědnost za svoje rozhodnutí.
Znalost anglického jazyka, alespoň středně pokročilá úroveň.
ŘP skupina B.
Znalost administrace serverů OS Windows a technologií MS obecně.
Praktické zkušenosti s technologií MS Hyper-V.
Znalost Kerio Control, Connect, Workspace vítána.
Výbornou znalost problematiky počítačových sítí.
Přehled na trhu serverových technologií HP, nebo IBM, nebo Dell.
Zkušenost s vedením menšího týmu vítáme.

Nabízíme:
Práci s moderními technologiemi.
Možnost seberealizace a uplatnění svých znalostí.
Pravidelné školení a semináře.
Rozvoj komunikace v angličtině.
Mzda 45 – 55.000,- po zapracování.
Možnost ovlivnit svými dobrými pracovními výsledky svojí mzdu.
Po dohodě automobil i pro soukromé účely.

Místo práce: Praha

Termín nástupu: Květen nebo dle dohody

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu esvobodova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 4. 4. 2012, 15:13

Obor
Informační technologie
Plat
Lokalita
Praha

Další inzeráty s nálepkami:
ITx 405