SERVISNÍ A MONTÁŽNÍ TECHNIK KOMPRESORŮ A KOMPRESOROVÝCH STANIC

TECHNO-AIR s.r.o. - specializovaný dodavatel kompresorů a kompresorových stanic na klíč.
Společnost působí na trhu od roku 1994. Hlavní filozofií a dlouhodobým cílem firmy je nabízet a poskytovat svým partnerům komplexní obchodně technické služby v oboru výroby a úpravy tlakového vzduchu, zahrnující poradenství při volbě zájmových produktů, dodávku zařízení, instalaci včetně souvisících profesí, zprovoznění a servisní zajištění spolehlivého a bezpečného provozu.

Náplň práce:
• instalace, servis a opravy kompresorů a souvisících zařízení z oboru techniky stlačeného vzduchu (zaškolíme)
• součinnost při dodávkách, realizacích a zprovozňování kompresorových stanic
• působnost v sídle zaměstnavatele i v rámci pracovních cest u zákazníků

Požadujeme:
• středoškolské vzdělání nebo vyučení oboru elektro-silnoproud (vyhláška 50 výhodou)
• zkušenosti s opravami strojů výhodou
• řidičské oprávnění sk. B
• technické myšlení
Osobnostní předpoklady:
• zodpovědnost
• spolehlivost
• samostatnost
• flexibilitu a ochotu se učit

Nabízíme:
• samostatnou a perspektivní práci
• zaškolení v rámci působení společnosti
• motivující platové ohodnocení odpovídající nasazení pracovníka

Místo práce: Jablonec nad Nisou

Termín nástupu: Možno ihned, popř. dohodou

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz
Vytvořeno: 14. 11. 2013, 14:14

Obor
Ostatní
Plat
dohodou
Lokalita
Jablonec nad Nisou