Servisní technik transportního chlazení - vhodné i pro absolventy

BS - Transportní chlazení spol. s.r.o. - autorizovaný zástupce firmy Carrier Transicold pro ČR.

Hledáme nového servisního technika / techničku do svého servisního týmu pro pobočku v Praze a v Brně.

Více informací o společnosti naleznete na www.bschlazeni.cz.

Náplň práce:
• servis, diagnostika, opravy a montáže chladících jednotek Carrier na vozidlech
• práce ve stabilním kolektivu převážně na servisním středisku v Praze – Nupaky s možností občasných výjezdů k zákazníkům

Požadujeme:
• min. vyučen v oboru s technickým zaměřením - vhodné i pro absolventy
• ŘP sk. B
• uživatelská znalost práce na PC

Výhodou:
• vzdělání v oboru elektro
• odborná způsobilost - platné nařízení vlády č. 194/2022 (dříve vyhláška č. 50/1978 Sb. §6)
• zkušenosti s chladící technikou
• zkušenosti s automobilní technikou

Nabízíme:
• práci na HPP
• příspěvek na stravování
• příspěvek na dovolenou
• 5 týdnů dovolené
• 13. plat

Místo práce: Praha nebo Brno

Termín nástupu: ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu:

Praha: michal.lnenicka@bschlazeni.cz

Pro bližší informace volejte na tel.: 606 731 633 - Michal Lněnička.
Vytvořeno:

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
224819391
Obor
Průmysl
Plat
Lokalita
Praha

Telefon
224819391