Skladník - mzda 36 000 Kč/měsíc

Společnost Alcom Alval s.r.o. je stabilní českou firmou. Působíme již 25 let na evropském trhu v oblasti prodeje širokého skladového sortimentu válcovaných a lisovaných polotovarů z hliníku a jeho slitin.

Do našeho týmu hledáme nového kolegu / kolegyni na pozici Skladník / skladnice.

Více informací o společnosti naleznete na www.hlinik.cz.

Náplň práce:
• vlastní manipulace s materiálem ve skladu a v regálovém systému (nakládky, vykládky, skladování, balení, apod.)
• obsluha manipulační techniky (VZV, paletové vozíky)
• skladová evidence zboží na PC, další skladové operace
• spolupráce a zastupitelnost s ostatními kolegy

Požadujeme:
• min. SOU vzdělán
• logické myšlení a ochotu pracovat
• přesnost, pečlivost a zodpovědný přístup k práci

Výhodou:
• platný průkaz VZV (propadlé obnovíme)
• ŘP sk. B
• základní znalost na PC

Tato pracovní pozice není z důvodu občasné manipulace s břemeny o hmotnosti řádově desítek až set kg pro ženy vhodná (omezení vyplývající ze Zákoníku práce).

Nabízíme:
• zázemí výhradně české společnosti a práci v příjemném pracovním prostředí
• práci na HPP v jednosměnném provozu
• zajímavou a perspektivní práci
• po uplynutí doby 12 měsíců smlouva na dobu neurčitou
• firemní benefity

Mzdové ohodnocení 36 000 Kč/měsíc.

Místo práce: Nupaky u Prahy

Termín nástupu: ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: josef@hlinik.cz.
Vytvořeno:

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
224819391
Obor
Doprava
Plat
Lokalita
Praha - Východ

Telefon
224819391