Skladník, řidič VZV s praxí

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost EKO KOMÍNY, s.r.o., která je českým výrobcem a distributorem systémových komínů a komínové techniky.

Náplň práce:
• naskladňování, vychystávání a kompletace zboží,
• manipulace za pomoci VZV (nutná praxe),
• provádění inventur aj.

Požadujeme:
• praxe na obdobné pozici
• orientace ve stavebnictví, stavebních materiálech
• ŘP sk. B, oprávnění na VZV s praxí
• výhodou znalost práce na PC a vedení skladové evidence
• samostatnost a zodpovědnost, chuť pracovat, výborný zdravotní stav

Nabízíme:
• zázemí stabilní firmy
• práci na HPP

Místo práce: Hrušovany u Brna

Termín nástupu: co nejdříve nebo dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 14. 8. 2016. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 14. 7. 2016, 09:26

Obor
Doprava, Výroba a provoz
Plat
0
Lokalita
Jihomoravský kraj

Další inzeráty s nálepkami:
řidičx 236
praxex 22
vzvx 53
řpx 73
bx 171
dopravax 304