Stavbyvedoucí - vhodné i pro absolventy

OMLUX, spol. s r.o.

Jsme stavební společnost zabývající se výstavbou rodinných domů, rekonstrukcí bytových domů, zateplováním a výměnou oken jako generální dodavatel.

Více informací naleznete o společnosti na www.omlux.cz.

Náplň práce:
• řízení a koordinace prací na svěřených zakázkách
• vedení administrativy související s realizací zakázky
• zodpovědnost za plánovaný hospodářský výsledek zakázek a splnění termínů

Požadujeme:
• min. SŠ vzdělání stavebního směru - vhodné i pro absolventy
• znalost práce na PC MS Office/Excel, Word/, internet
• samostatnost, flexibilitu, zodpovědnost
• vysoké pracovní nasazení
• ŘP sk. B

Výhodou:
• zkušenosti s problematikou revitalizací bytových domů

Nabízíme:
• zázemí silné a stabilní rozvíjející se společnosti
• velmi dobré finanční ohodnocení
• příjemný pracovní kolektiv
• korektní jednání
• mobilní telefon, notebook, služební vůz
• příspěvek na stravné

Místo práce: Moravskoslezský kraj

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: omlux@omlux.cz.

Pro bližší informace volejte na tel.: 775 775 387.
Vytvořeno:

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
224819391
Obor
Stavebnictví­
Plat
Lokalita
Moravskoslezský kraj

Telefon
224819391