Středoškolský učitel biologie - možnost plného nebo částečného úvazku

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je Moravské gymnázium Brno s. r. o. - přidružená škola UNESCO.

Náplň práce:
Přijmeme aktivního učitele biologie na doplnění pedagogického kolektivu, další aprobace vítána.

Požadujeme:
• VŠ vzdělání

Nabízíme:
Informace na studijním oddělení školy.

Místo práce: Brno - střed

Termín nástupu: dle vzájemné dohody

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 18. 2. 2019. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 18. 1. 2019, 10:20

Obor
Výchova a vzdělávání
Plat
0
Lokalita
Jihomoravský kraj
Pracovní poměr
Práce na HPP nebo VPP