TECHNOLOG VÝROBY - Modletice u Prahy

POPIS POZICE/ NÁPLŇ PRÁCE

kontrolu dodržování technologických postupů
spolupráce s výrobním úsekem, oddělením centrální technologie, vývoje a kvality
podpora stávajících výrobních procesů
provádění změn ve výrobních procesech se snahou jejich optimalizace
analýza pracovišť a vyhodnocování procesních parametrů se zaměřením na efektivní využití výrobních kapacit, identifikaci ztrát a plýtvání
implementace principů štíhlé výroby (lean, one piece flow)
správa technické výrobní dokumentace
vytváření layoutů pracovišť a linek, podílení se na transferu výrobních linek

POŽADAVKY

předchozí zkušenost ve výrobě na pozici technologa
AJ/NJ minimálně na úrovni B2
proaktivní přístup, manuální zručnost, pečlivost a spolehlivost, flexibilita, vysoké pracovní nasazení a loajalita
řidičský průkaz sk. B
znalost práce s PC

NABÍZÍME

perspektivní zaměstnání ve stabilní a úspěšné firmě
pracovní smlouva na HPP
přátelský pracovní tým a příjemné pracovní prostředí
odpovídající mzdové ohodnocení a zaměstnanecké benefity jako příspěvek na životní pojištění, na dovolenou, sick days, stravenkový paušál, bezplatné finanční poradenství apod.

Pokud se Vám naše nabídka líbí, zašlete nám svůj životopis na jobs@sopo.cz.

Přehled všech našich volných pozic na www.sopo.cz/kariera.
Vytvořeno: 18. 11. 2022, 07:24

Sopo s.r.o.

Modletice 191
25101 Říčany
603166966
www.sopo.cz
Obor
Výroba a provoz
Plat
40 - 45 000 Kč
Lokalita
Praha - Východ
Kontaktní osoba
Dina Rosinová

Telefon
603166966