Telefonní asistent

Proveon, a.s. je dynamicky rostoucí společností, která se specializuje na outsourcing procesů a služeb zákaznických center. Mezi naše klienty patří vedoucí společnosti z oblasti bankovnictví, pojišťovnictví, energetiky a telekomunikací.
Jsme profesionální Call Centrum a hledáme nové kolegy a kolegyně na dlouhodobou spolupráci. Práce je vhodná i pro rodiče na mateřské dovolené či čerstvé absolventy škol, kteří hledají na trhu práce své první uplatnění. Zkrátka pro všechny, kteří si chtějí slušně vydělat.
V případě jakýchkoli dotazů nás můžete kontaktovat na bezplatné zelené lince 800777879.

Náplň práce:
• Péče o stávající zákazníky významných klientů z oblasti bank, pojišťoven a mobilních operátorů
• Nabídka rozšíření jejich stávajících služeb o nové produkty a následné uzavření obchodu
• Práce s interním systémem a administrativa spojená s výkonem práce

Požadujeme:
• Příjemný hlasový projev
• Výbornou znalost českého jazyka (rodilý mluvčí)
• Trestní bezúhonnost
• Možnost dlouhodobé spolupráce
• Věk minimálně 18 let
• Možnost odpracovat alespoň 16 hodin týdně (více hodin vítáno)
• Komunikativnost, zodpovědnost, flexibilitu, odolnost vůči stresu, orientaci na výsledek a chuť učit se novým věcem
• Uživatelskou znalost práce na počítači

Nabízíme:
• Motivující finanční ohodnocení – nástupní mzda 95 Kč/hod
• Neomezená výše výkonnostních odměn
• Proplacené přestávky
• Flexibilní pracovní doba (Po – Pá: 08:00 – 20:00, So: 10:00 – 16:00)
• Výukový program komunikačních a prodejních dovedností s bonusem 1000 Kč
• Certifikát prodejce po ukončení výukového programu
• Reálnou možnost kariérního růstu
• Týmové soutěže o věcné či finanční ceny, firemní párty a jiné akce
• Moderní klimatizované prostředí v Brně se snadnou dostupností MHD
• Bonus 500 Kč za každého nově přivedeného kolegu (za každého třetího dokonce 1000 Kč)
• Zvýhodněné ceny volacích tarifů a bankovní účet zdarma pro naše zaměstnance
• DPP, DPČ, možno i HPP (úvazek na 30 nebo 40 hodin týdně)
• V případě HPP stravenky a 20 + 5 dní dodatkové dovolené

Místo práce: Purkyňova 2855/97a, 612 00 Brno

Termín nástupu: dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz
Vytvořeno: 15. 11. 2013, 13:08

Obor
Obchod a cestovní ruch, Administrativa
Plat
dohodou
Lokalita
Brno