Telefonní asistent Vodafone (i slovensky hovořící) - 95 Kč/h

Proveon, a.s. je ambiciózní a dynamická firma orientovaná na výsledky a zvyšování spokojenosti zákazníků. Specializujeme se na outsourcing procesů a služeb zákaznických center. Mezi naše klienty patří vedoucí společnosti z oblasti bankovnictví, pojišťovnictví a telekomunikací. V Proveonu rádi pracujeme s nadšenými lidmi, kteří mají chuť zkoušet nové věci, nebojí se výzvy a mají pozitivní vztah k práci. Zkrátka jsme profesionální Call Centrum a hledáme nové kolegy a kolegyně na dlouhodobou spolupráci.
V případě jakýchkoli dotazů nás můžete ve všední dny kontaktovat na bezplatné zelené lince 800 777 879.

Náplň práce:
Jsme partnerem společnosti Vodafone Czech Republic a.s. a hledáme vhodné uchazeče na pozici "Telefonní asistent". Tato pracovní pozice je vhodná pro studenty, absolventy i rodiče na mateřské dovolené. Máte-li chuť si slušně vydělat a zlepšit se v prodejních a komunikačních dovednostech, pak je tato pozice příležitostí pro Vás. Naučíme Vás všemu potřebnému, abyste byli úspěšní, a to nejen v práci!

Co bude Vaší náplní práce?
• Telefonická péče o stávající zákazníky
• Aktivní prodej produktů a služeb Vodafone
• Podpoření loajality zákazníků
• Administrativa spojená s výkonem práce

Požadujeme:
• Příjemný hlasový projev
• Výbornou znalost českého jazyka (rodilý mluvčí)
• Trestní bezúhonnost
• Možnost dlouhodobé spolupráce
• Věk minimálně 18 let
• Možnost odpracovat alespoň 20 hodin týdně
• Komunikativnost, zodpovědnost, flexibilitu
• Odolnost vůči stresu, orientaci na výsledek a chuť učit se novým věcem
• Uživatelskou znalost práce na počítači

Nabízíme:
• Motivující finanční ohodnocení – nástupní mzda 95 Kč/hod
• Neomezená výše výkonnostních odměn
• Proplacené přestávky
• Flexibilní pracovní doba v rozmezí Po – Pá: 08:00 – 20:00, So: 10:00 – 16:00
• Výukový program komunikačních a prodejních dovedností s bonusem 1000 Kč
• Certifikát prodejce po ukončení výukového programu
• Reálnou možnost kariérního růstu na vyšší pozice (operátor asistent, teamleader, supervizor)
• Týmové soutěže o věcné či finanční ceny, firemní párty a jiné akce
• Práci v mladém kolektivu se silným týmovým duchem
• Moderní klimatizované prostředí v Brně se snadnou dostupností MHD
• Bonus 500 Kč za každého nově přivedeného kolegu (za každého třetího dokonce 1000 Kč)
• Práci na DPP, DPČ, možno i HPP (úvazek na 30 nebo 40 hodin týdně)
• V případě HPP stravenky a 20 + 5 dní dodatkové dovolené

Místo práce: Purkyňova 2855/97a, Brno

Termín nástupu: ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz
Vytvořeno: 24. 3. 2014, 14:15

Obor
Administrativa, Obchod a cestovní ruch
Plat
0
Lokalita
Jihomoravský kraj

Další inzeráty s nálepkami:
obchodx 2575
prodejx 1387
telex 5
salesx 47
callx 59
dppx 42
dpčx 20
hppx 268