Tiskař - mzda po zkušební době 40 700 Kč/měsíc + náborový příspěvek 10 000 Kč

1. Dejvická spol. s r.o.

Jsme společnost specializující se na tiskové služby. Tiskneme pro více než 15000 firem z Česka, Slovenska, Rakouska i Německa.

Více informací o společnosti naleznete na www.vyrobapro.cz.

Náplň práce:
• obsluha velkoformátového tiskového stroje nebo obsluha archového tiskového stroje (dle zařazení)
• kontrola kvality dle stanovených kontrolních postupů
• kontrola průběhu jednotlivých operací
• dohled nad stavem materiálu a zařízení

Požadujeme:
• praxe na podobné technologii výhodou (jakákoliv praxe v tiskařském provozu) nikoliv podmínkou (rádi Vás tisknout naučíme)
• pečlivost, manuální zručnost
• schopnost pracovat samostatně
• ochotu učit se novým věcem
• čistý výpis z rejstříku trestů

Pozice je vhodná pro všechny, kdo se chtějí naučit novým věcem, rádi Vás zaškolíme.

Nabízíme:
• práci na HPP - 8hodinovou pracovní dobu pondělí až pátek (dvousměnný provoz)
• práci na moderních strojích
• práci v mladém a přátelském kolektivu

Nástupní mzdové ohodnocení 37 000 Kč/měsíc, po zkušební době navýšení základní platu o 10 %.

• možnost bonusů / prémie
• náborový příspěvek 10 000 Kč

Místo práce: Úvaly u Prahy - okres Praha-východ, z Masarykova nádraží 25 min. vlakem

Termín nástupu: od 4/2024

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: alan@1dejvicka.cz

Pro bližší informace volejte na tel.: 603 839 848.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 19. 4. 2024. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno:

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
224819391
Obor
Průmysl, Výroba a provoz
Plat
Lokalita
Praha - Východ

Telefon
224819391