Trenér, školitel v callcentru

Máte zkušenosti se školením či prezentací před větším množstvím lidí? Umíte dobře předávat své znalosti a udržíte si pozornost posluchačů? Kontaktujte naše personální oddělení! Hledáme zkušeného trenéra a školitele, který bude operátorům pomáhat vstupovat do hovorů vybavené veškerými dostupnými informacemi. V Hanya corporation si zaměstnanců vážíme. Víme, že práce v telemarketingu umí být mnohdy náročná, proto za ni nabízíme nadstandardní odměnu a bohaté benefity. Proto se můžeme pochlubit jednou z nejnižších fluktuací v oboru.

Nabízíme
- Fixní složku mzdy + variabilní část
- Plný úvazek
- Nástup možný ihned

Benefity po zapracování
- Stravenky
- Exkluzivní neveřejný mobilní tarif - získáte neomezené volání, SMS, 1GB internetu
- Příspěvek na dopravu ve výši 100 % jízdného

Náplň práce
- Školení týmů i jednotlivců
- Školení komunikačních dovedností
- Produktová školení

Požadujeme
- Energetickou, komunikativní osobnost
- Zkušenost s prezentováním
- Znalost práce na PC (MS Office, zejména PowerPoint a Excel)
- Český jazyk
- Zkušenost s prací v call centru či školením výhodou

Místo výkonu práce
- Křenová 478/72, Brno

Hanya corporation s.r.o. se nachází v moderních kancelářích v centru Brna, dostanete se k nám tramvají číslo 8, 9, 10 nebo trolejbusem číslo 31 a 33 - zastávka Masná. V případě jakýchkoliv dotazů nás prosím kontaktujte telefonicky na +420 778 531 424 Bližší informace o nabízené pozici se nacházejí na www.bit.ly/prace-hanya. Do e-mailu přiložte strukturovaný životopis.
Vytvořeno: 27. 7. 2018, 15:18

Hanya corporation s.r.o.

Křenová 478/72
60200 Brno
778531424
www.hanya.cz
Obor
Výchova a vzdělávání
Plat
dohodou
Lokalita
Brno
Pracovní poměr
Práce na HPP nebo VPP
Kontaktní osoba
František Honzírek

Telefon
778531424