Truhlář / Montážník eventů a výstav - možnost ubytování - mzda až 48 000 Kč/měsíc

VÝSTAVNICTVÍ PRAHA, a.s.

Zabýváme se výrobou nábytku do komerčních prostor, reklamních zařízení, interiérových prvků a dekorací pro komerční veletrhy, muzeální výstavy, eventy a vzorkovny. Realizace probíhají nejenom na území ČR, ale i v EU.

Více informací o společnosti naleznete na www.vystavnictvi.cz nebo facebook.com/vystavnictvi.cz

Náplň práce:
• 80 % zpracováváme DTD, LTD a MDF
• v menším objemu i lakujeme
• jako další povrchovou úpravu, využíváme služeb dýhárny
• výroba nábytku, korpusů, konstrukcí pro výstavy, vzorkovny a obchodní interiéry
• následně i instalace v Praze a EU
• k dispozici CNC formát 2 x 3 m a zámečnická dílna, v rámci společnosti využíváme i velkoplošný tisk

Požadujeme:
• v případě, že nejste vyučen v oboru, je nutná min. praxe na truhlářské dílně min. 2 roky
• ŘP oprávnění není podmínkou, ale s řidičským oprávněním je lepší mzdové ohodnocení
• s lepším ohodnocením je také možné počítat s jazykovou výbavou nebo znalostí CNC strojů

Nabízíme:
• práci na plný úvazek, HPP, Dohody či OSVČ
• možnost ubytování
• příspěvek na stravování
• firemní oblečení
• možnost přesčasů

Mzdové ohodnocení 24 600 - 48 000 Kč/měsíc (dle zkušeností a typu spolupráce).

Místo práce: Počerady - okres Louny

Termín nástupu: možný ihned nebo dle dohody

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: produkce@vystavnictvi.cz

Pro bližší informace volejte na tel.: 224 312 820 - Jan Lautner.
Vytvořeno:

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
224819391
Obor
Ostatní, Průmysl, Výroba a provoz
Plat
24 600 - 48 000 Kč/měsíc
Lokalita
Louny
Pracovní poměr
Práce na HPP nebo VPP

Telefon
224819391