Účetní (ho) na zkrácený pracovní úvazek (na dohodu o pracovní činnosti)

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je státní příspěvková organizace Český metrologický institut - úspěšná společnost zajišťující služby.

Náplň práce:
Formální kontrola náležitostí dodavatelských faktur a jejich zaúčtování, kontrola správnosti výše sazby DPH.

Požadujeme:
Úplné ekonomické středoškolské vzdělání s maturitou (příp. vysokoškolské vzdělání ekonomického směru). Nutnou podmínkou je praxe alespoň 10 let (nejlépe v oblasti účtování dodavatelských faktur nebo znalost celého rozsahu podnikového účetnictví). Dobrá znalost v účetnictví, všeobecný přehled o podnikové ekonomice. Uživatelská znalost práce na PC, Word, Excel. Bezúhonnost. Předpokládaný termín nástupu je stanoven na 1. červenec 2011, příp. dohodou později. Práce je vhodná zejména pro důchodce či osoby se sníženou pracovní schopností (invalidní důchod).

Nabízíme:
Práci v úspěšné společnosti. Pracovní zařazení: účetní. Rozsah pracovního úvazku: 0,3 až 0,5 pracovního času. Možnost dobrého přivýdělku k důchodu. Dobrou dostupnost MHD.

Místo práce: Brno

Termín nástupu: 1. červenec 2011, příp. dohodou později

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!!! V případě, že tak neučiníte, nemusíte být zařazeni do výběrového řízení! Děkuji

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 25. 5. 2011, 10:24

Obor
Finance
Plat
Dohodou
Lokalita
Brno
Pracovní poměr
Práce na VPP

Další inzeráty s nálepkami:
DPČx 20