Účetní

Společnost OPaLL-AGRI, s.r.o. patří k tradičním českým výrobcům zemědělské techniky. Zejména se zaměřujeme na výrobu strojů pro zpracování půdy a také patříme mezi významné výrobce opotřebitelných náhradních dílů, a to nejen v České republice, ale v celoevropském měřítku. Mimo aktivity spojené s prodejem výrobků společnost rovněž nabízí služby v oblasti strojírenské výroby, autodopravy a také servisu zemědělských strojů.

Náplň práce:
Spoluúčast na chodu účetního oddělení, evidence, kontrola formální správnosti a účtování přijatých faktur, účtování vydaných faktur, vedení pokladny, účtování pokladních dokladů, vyřizování účetních operací, kontrola účetních dat a informací, ostatní administrativní práce.

Požadujeme:
SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru, min. 2 roky praxe v oblasti zpracování účetnictví, znalost účetních operací podmínkou, znalost práce na PC, uživatelská znalost MS Office, zodpovědnost, samostatnost, pečlivost, týmová spolupráce, aktivní přístup, systematické myšlení, odolnost vůči stresu, zájem o osobní rozvoj v oblasti účetnictví, znalost anglického jazyka výhodou.

Nabízíme:
Místo výkonu práce: Dolní Životice-Hertice, zázemí stabilní a perspektivní společnosti s dlouholetou tradicí, dobré platové podmínky, smlouvu na dobu určitou, následně možné na dobu neurčitou, příjemné pracovní prostředí, zaměstnanecké benefity.

Místo práce: Dolní Životice-Hertice

Termín nástupu: dohodou

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis s průvodním dopisem na adresu zuzana.brenkova@opall-agri.cz
Vytvořeno: 6. 2. 2012, 14:12

Obor
Finance
Plat
Dohodou
Lokalita
Opava