Upisovatel / upisovatelka pojištění podnikatelských rizik

Pojišťovna VZP, a.s.

Jsme největším retailovým prodejcem cestovního pojištění a jedničkou na trhu v oblasti zdravotního pojištění cizinců. Máme bohaté zkušenosti nejen v oblasti pojištění majetku a odpovědnosti občanů i podnikatelů, ale i v jiných odvětvích pojištění.

Více informací o společnosti naleznete na www.pvzp.cz.

Náplň práce:
• zpracování poptávek pojištění podnikatelských rizik
• uzavírání pojistných smluv a práce s pojistným kmenem
• komunikace s makléři a klienty
• příležitostné prezentace produktů PPR
• spolupráce při tvorbě pojistných produktů

Požadujeme:
• SŠ s maturitou/VŠ vzdělání
• praxe v pojišťovnictví v oblasti neživotního pojištění min. 1 rok
• dobré komunikační a prezentační schopnosti, analytické myšlení
• samostatnost, flexibilita, spolehlivost, schopnost pracovat v týmu

Výhodou:
• znalost AJ
• praxe v oblasti pojištění podnikatelských rizik
• praxe v oblasti veřejných zakázek

Nabízíme:
Pracovní poměr na dobu určitou - jednoho roku s následným prodloužením na dobu neurčitou.

• zajímavou a zodpovědnou práci
• příjemné pracovní prostředí
• zaměstnanecké výhody
• příjemné pracovní prostředí v centru Prahy
• nadstandardní zaměstnanecké benefity
• pružnou pracovní dobu

Místo práce: Praha

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš strukturovaný životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: zdenka.vadasova@pvzp.cz.

Vybraní kandidáti budou pozváni na výběrové řízení, jehož součástí bude vypracování zadaného úkolu. Ostatním kandidátům předem děkujeme.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 30. 6. 2024. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno:

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
224819391
Obor
Administrativa, Finance
Plat
Lokalita
Praha

Telefon
224819391