Vedoucí obchodního týmu Čechy (mimo region Praha)

Le Cheque Déjeuner s.r.o., významná mezinárodní společnost, specialista v oblasti motivačních programů a zaměstnaneckých benefitů.

Náplň práce:
Odpovědnost za obchodní aktivitu a výsledky v regionu, plánování a vyhodnocování obchodní činnosti, řízení, motivace a hodnocení týmu obchodníků, vyhledávání nových příležitostí na trhu, udržování báze klientů, spolupráce na marketingových aktivitách, komunikace s ostatními odděleními společnosti.

Požadujeme:
Výborné řídící, organizační a obchodní dovednosti, min. 3 roky praxe v obchodní činnosti v oblasti B2B, min. 3 roky praxe ve vedení lidí, aktivní přístup, analytické myšlení, schopnost motivace, samostatnost, flexibilita a cílevědomost, znalost svěřeného regionu (převážně Západní a Severní Čechy, část Středních Čech), SŠ/VŠ vzdělání, uživatelská znalost PC (MS Office, Internet, PowerPoint), řidičský průkaz sk. B, znalost světového jazyka (AJ, FJ) na komunikativní úrovni, reference na požádání.

Nabízíme:
Zajímavou práci v mezinárodní společnosti, motivační finanční ohodnocení, průběžné vzdělávání, stravenky plně hrazené zaměstnavatelem, 5 týdnů dovolené, služební vůz i k soukromým účelům, notebook, mobilní telefon, příspěvek na životní pojištění, penzijní připojištění, zázemí pobočky v Plzni (není podmínkou), termín nástupu únor 2012, či dle dohody.

Místo práce: Plzeň

Termín nástupu: Únor 2012 nebo dle dohody

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu esvobodova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 20. 1. 2012, 18:16

Obor
Obchod a cestovní ruch
Plat
dohodou
Lokalita
České Budějovice

Další inzeráty s nálepkami:
obchodx 2575
týmx 7